Specjalizujemy się w zaopatrzeniu w urządzenia techniki dźwięku, profesjonalne taśmy magnetyczne audio, płyty CD i DVD oraz materiały pomocnicze dla studiów radiowych, nagraniowych i telewizyjnych.
Szersze opisy oferowanych przez nas urządzeń znajdą Państwo na stronie OFERTA

Sprzedajemy wyłącznie towary fabrycznie nowe, sprowadzane bezpośrednio od producentów, w oparciu o umowy o dystrybucję. Dokonujemy także importu na indywidualne zamówienia klientów.

Nieprzerwanie od 1990 r. dostarczamy sprzęt audio i nośniki dźwięku klientom profesjonalnym w całej Polsce. Naszymi odbiorcami są między innymi: Telewizja Polska S.A. w Warszawie, regionalne rozgłośnie Polskiego Radia S.A. w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze, a także liczne teatry, prywatne rozgłośnie radiowe w Warszawie, Krakowie i większych miastach całej Polski, rozgłośnie katolickie, radia uczelni wyższych oraz studia nagraniowe i niezależni producenci programów radiowych i telewizyjnych.

Oprócz działalności handlowej oferujemy fachowe doradztwo techniczne w zakresie kompletowania zestawów urządzeń i całkowitego wyposażania radiowych i nagraniowych studiów dźwięku.

Dołożymy wszelkich starań, by na Państwa pytania odpowiedzieć szybko i kompetentnie. Zapraszamy drogą telefoniczną i e-mailową, nasze dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie KONTAKT